Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!

Hakkımızda


Hakkımızda

Uzman personellerden oluşan ekibimizle, hizmet kalitesini arttırmak için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin temizliğine katkıda bulunmak için kurmuş olduğumuz Nazar halı yıkama merkezi, halılarınızın yapısını da göz önünde bulundurarak özel program aracılığı ile yıkayarak temizliğini sağlamaktadır. Halılarınızın üzerine yapışan tozlardan, halıyı kurtarabilmek için, yüksek vakum gücüne sahip süpürme toz alma işlemi ile halılarınızın tüylerini kabartarak, ilk günkü parıltısını geri kazanmasını amaçlamaktadır.

Bununla beraber son teknolojik makinalardan oluşan yıkama sıkma makinaları, halı yıkama işleminde halıların üzerinde en ufak bir kir kalmayacak şekilde temizliğini sağlamaktadır. Müşterilerimiz ile aramızda sempatik bir bağ oluşması açısından, Şanlıurfa Gap halı yıkama olarak, müşteriler arasında çekiliş yapıp, ayın talihlisi unvanıyla sürpriz hediyeler vermekteyiz. Sizlerin sağlığına son derece önem veren Şanlıurfa Gap halı yıkama ekibimiz, halılarınızı kanserojen madde içermeyen temizlik ürünleriyle yıkayıp dezenfekte etmektedir.

Yıkanan halılar tamamen kurutulup, paketleme bölümüne alınır ve sizlere teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Şanlıurfa bölgesinin en güçlü firmaları arasında yer almamız, bizim müşterilere verdiğimiz değerden kaynaklanmaktadır. Gelin sizde halı yıkama sektöründe lider bir firma ile temizliğin farkındalığını yaşayın.